Hakkımızda

Bizimambar.com’da herkes sizin memnuniyetiniz ve en kaliteli hizmeti almanız için çalışıyor.

Bizimambar markası olarak önceliğimiz, herkese kaliteli ve sağlıklı ürünler ulaştırmayı sağlamaktır. Bu nedenle tüm dünyadaki tedarikçilerin en kaliteli ve sağlıklı aksesuarlarını sizler için ilk elden temin ediyoruz. Üstelik bu sayede Türkiye’de sadece Bizimambar’da bulabileceğiniz ürünler getirip, piyasa fiyatının çok altında müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimizin güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz. Bizim için önemli olan müşterilerimize vereceğimiz güvendir. Bizimambar  kesinlikle bu güveni korumaya devam edecektir.  Alışverişiniz elinize ulaşana dek her aşamasını takip edip güvenle elinize ulaşmasını sağlıyoruz.


Hafta içi 16:00 'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. 

 Özel İndirim Kuponu

Mağazamızda bazı özel günlerde ve özel müşterilerimize sürpriz hediyeleri aynı anda sunuyor, Özel İndirim Kuponlarını ve sürpriz  hediyeleri alışverişlerin izle beraber göndermekteyiz. Üyelerimizi %90’a varan indirimlerle kaçırılmayacak kampanyalarla buluşturuyoruz.

Tek sepet, tek kargo ücreti

300 tl ve üzeri alışverişler de anlaşmalı kargo firması ile ücretsiz kargo avantajı sunuyoruz. Kampanyalı ücretsiz kargo bölümünde yer alan bazı ürünlere kargo ücreti ödemeden sahip olabilirsiniz. 

İade kolaylığı

Üyelerimize 7 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz. Üstelik kargo ücretini de biz ödüyoruz.*

* İade etmek istediğiniz ürünün  jelatini ya da orjinal ambalajı açılmamış olması gerekmektedir.


Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.

Lamizon © 2020
Copyright - Her Hakkı Saklıdır LESKO Grup

Latest Tweets