Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sipariş verebilmek için ana sayfamızda bulunan “Üye Ol” seçeneğinden üyelik kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Alternatif olarak “Facebook ile Giriş Yap” seçeneğimizden de faydalanabilirsiniz.

Kampanyalar / İndirimli Ürünler / Promosyonlardan Nasıl Haberdar Olabilirim?

Size özel tüm avantajlardan haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olabilirsiniz. Üyelik işlemleriniz sırasında “Kampanya ve bildirimlerden haberdar olmak istiyorum.” seçeneğini tıklamanız yeterlidir.

Şifremi Unuttum Ne Yapmam Gerekir?

Üyelik girişi bölümünden “Şifrenizi hatırlamıyorsanız” butonuna tıklamanız yeterlidir. Üyelik esnasında kayıtlı olduğunuz e-posta adresinizi açılacak pencerede ilgili bölüme yazarak bize iletmeniz gerekmektedir. Göndereceğimiz “Şifremi unuttum” e-postasıyla şifrenizi yeniden belirleyebilirsiniz.

Üyelik / Fatura ve Teslimat Bilgilerimi Nasıl Değiştirebilirim?

Üyelik girişi yaptıktan sonra “Hesabım” seçeneğinden tüm bilgilerinize ulaşabilir ve yeni fatura adresi veya teslimat adresi tanımı yapabilirsiniz.

Sipariş Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Siparişlerinizi “Hesabım” bölümündeki “Siparişlerim” sekmesinden takip edebilirsiniz. Sipariş durumunuz ve kargo takip bilgileri burada yer alacaktır.

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?

Siparişinizi iptal etmek için, sipariş durumu “Hazırlanıyor” veya “Kargoya Verildi” aşamasında olmadan önce müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Siparişimde Değişiklik Yapabilir miyim?

Siparişinizi verdikten sonra herhangi bir değişiklik yapmak istiyorsanız, mümkün olan en kısa sürede müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin. Siparişiniz kargoya verilmeden önce değişiklik yapılabilmektedir.

Teslimat Süresi Ne Kadar?

Siparişleriniz, kargoya verildikten sonra 1-3 iş günü içinde teslim edilmektedir. Teslimat süresi, bulunduğunuz bölgeye ve kargo şirketinin dağıtım planına göre değişebilir.

Hangi Kargo Firması ile Çalışıyorsunuz?

Tüm siparişleriniz Türkiye genelinde Sürat Kargo ile teslim edilmektedir.